Albanian English German

Regjistrohu falas!

 • Zgjeroje dhe thellojë rrjetin tuaj
 • Shikoni profilet dhe shtoni miq të rinj
 • Shpërndaj foto dhe video me komunitetin
 • Krijo grupin tuaj dhe behu antarë në grupet tjera

Kyçu në profilin tëndAktivitetet e fundit

 • ADNAN DACI - Mos me qo te fala (Oficial Video) 04:08
  ADNAN DACI - Mos me qo te fala (Oficial Video) ADNAN DACI - Mos me qo te fala - teksti: Suzana Fazliu - muzika: Naim Qukiqi - orkestrimi: Eroll Dogani - realizoi: videoart - Gjilan - 2012https://ww ...
  videos Para 1 orë
 • 03. Lyric Master - I need You feat. Havah (Filloj Misioni)+Lyrics 02:56
  03. Lyric Master - I need You feat. Havah (Filloj Misioni)+Lyrics OfficiaL Fan Page - https://www.facebook.com/LyricMasterOff OfficiaL FB - https://www.facebook.com/lyricmasterbrajshori INSTAGRAM - http://instagram.c ...
  videos Para 13 orë
 • 08.Lyric Master - Ajo po Qan 2011 (Filloj Misioni) me tekst 04:23
  08.Lyric Master - Ajo po Qan 2011 (Filloj Misioni) me tekst OfficiaL Fan Page - https://www.facebook.com/LyricMasterOff OfficiaL FB - https://www.facebook.com/lyricmasterbrajshori INSTAGRAM - http://instagram.c ...
  videos Para 14 orë
 • Yllnor Kurti - Vec ty (Official Video HD) 03:27
  Yllnor Kurti - Vec ty (Official Video HD) Facebook: https://www.facebook.com/OnAirMusic Produced: Zzap&Chriss Lyrics: Asdren Gjikolli (Gjiko) Video: Pinkmoon Styling: Etnik Shala Lyrics ...
  videos Para 14 orë
 • Adelina Berisha - A dalim (Official Video) 03:45
  Adelina Berisha - A dalim (Official Video) Facebook: https://www.facebook.com/OnAirMusic Music: Zzap&Chriss Lyrics: Mozzik Styling: Donjeta Macula Hair & Makeup: Hair Class Suela
  videos Para 14 orë
 • photos Para 14 orë
 • Gëzoje dikë. Edhe nëse s'je i gëzuar për vete. Duke bërë tjetrin të ndihet mirë, e mira të kthehet ty....!!!
  photos Para 14 orë
 • Nëse do të qash, qaj... por kur të pushosh, mos qaj kurrë për të njëjtën arsye përsëri...!!
  profile Para 14 orë
 • Kur njerëzit nuk e dinë se ç'ndodh në jetën tënde ata spekulojnë; kur mendojnë se e dinë ata shpifin; dhe kur e dinë se ç'ndodh ata kanë inat...!
  profile Para 15 orë
 • realiteti jone :))
  photos Para 15 orë
 • photos Para 15 orë
 • A e dini se kush eshte e bukura e te qenit nje femer?Ajo qan e qan per ore te tera mbi nje jastek,por gjen perseri forcen per tu ngritur...Fshin lotet, behet e bukur dhe del me nje buzeqeshje fallco qe e ben te duket njesoj sikur te ishte njeriu me i lumtur ne bote...edhe nese perbrenda vdes...!
  photos Para 15 orë
 • Një ditë më tha: "Nuk do të harroj kurrë, je ndryshe nga të tjerat" , më pas në heshtje u largua, mbase sepse ishte ai si gjithë të tjeret..!
  profile Para 15 orë

Komentet per fotografi

Formulari kontaktues!

Nësë keni pyetje, probleme me regjistim ose deshironi të bashkepunoni me ne, mos hezitoni të na kontaktoni neformularin e meposhtem. Do t'ju pergjigjemi sa më shpejt që të jetë e mundur.

Komentet e videove